O szkole

Firma ,,Spot”, prowadzona przez Małgorzatę Miernecką, należy do jednego z najdłużej działających ośrodków nauczania języków obcych, nie tylko w Piasecznie, ale i w całej Polsce. Działalność swoją rozpoczęliśmy w 1991 r. Jesteśmy szkołą godną zaufania, gdyż metody prób i błędów mamy już dawno za sobą. Początkowo prowadziliśmy zajęcia z języka angielskiego tylko dla dzieci w Szkole Podstawowej Nr 2. w Zalesiu Dolnym. Poszerzyliśmy również ofertę o inne języki.

Prowadzimy kursy ogólne, jak i egzaminacyjne. Nasi lektorzy są zaangażowani i pełni optymizmu. Prowadzą zajęcia w nieszablonowy sposób. Jako pierwsi w Piasecznie wprowadziliśmy lekcje dualne( 1x w tygodniu polski lektor, 1 x w tygodniu native speaker ).

Posiadamy stały nadzór metodyczny nad przebiegiem zajęć. Przeprowadzamy również anonimowe ankiety, badające stopień zadowolenia słuchaczy. Zajęcia prowadzimy metodą komunikacyjną, umożliwiającą szybki postęp w nauce języków obcych. Szczególny nacisk położony jest na mówienie, tak aby słuchacze szybko przyswoili umiejętność swobodnego i skutecznego porozumiewania się w sytuacjach z życia codziennego i zawodowego. Aktywnie wykorzystujemy możliwości, jakie niesie za sobą Internet i inne multimedia. W trakcie zajęć stosujemy gry i zabawy symulacyjne, pracę w parach i grupach, prezentacje na video, itp.

Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw: Pearson Education (Longman), Oxford University Press, Macmillan. Dodatkowo wykorzystujemy autentyczne materiały, lektury, prasę angielskojęzyczną, filmy w wersji oryginalnej.

Aktualny PageRank strony spot.org.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO