powrót


YOUNG LEARNERS TESTS

Jako pierwsi w Piasecznie zostaliśmy ośrodkiem egzaminacyjnym British Council dla Young Learners. Już 4 rok przeprowadzamy egzaminy dla małych dzieci, a wyniki przechodzą nasze najśmielsze oczekiwania.Jest to więc wspaniała wizytówka dla naszej szkoły.
Cambridge Young Learners Tests (YLE) przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 – 12 lat.Skonstruowane zostały w taki sposób, by ich zdawanie było jak najmniej stresujące, za to dawało dużo przyjemności. Dzięki temu rozwijają pozytywne nastawienie do tego rodzaju egzaminów oraz pomagają zapoznać dzieci z egzaminami z języka angielskiego na kolejnych poziomach nauczania. Treść testów oparta jest na znanych dzieciom zagadnieniach. Głównym celem jest sprawdzenie podstawowych umiejętności językowych, do których zaliczamy:

- rozumienie ze słuchu,

- mówienie,

- czytanie,

- pisanie.

Testy mają trzy poziomy trudności: Starters, Movers i Flayers. Dzięki takiemu zróżnicowaniu pozwalają ocenić nam zarówno rzeczywiste umiejętności dzieci, jak i ich postępy w nauce. Nagrodą za wzięcie udziału w egzaminie są certyfikaty wystawiane przez Cambridge ESOL zawierające oceny z poszczególnych części testu oraz przedstawiające poziom umiejętności językowych dziecka. Taka nagroda stanowi dla naszych podopiecznych dużą motywację do dalszej pracy oraz rozwija pozytywne nastawienie do nauki języka. Egzaminy Young Learners dają także korzyść rodzicom: umożliwiają sprawdzenie skuteczności nauczania i jakości szkoły, gdyż są oceniane przez egzaminatorów zewnętrznych, a przez utrzymywanie jednakowych standardów ich wyniki mogą być porównywalne na całym świecie.

Więcej informacji o egzaminie na stronie: www.britishcouncil.pl lub na: www.cambridgeesol.org

Nasze dyplomy:

Aktualny PageRank strony spot.org.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO